Новодворская СШ » 6 день » Аперацыя « Школьны двор»
  • Дата: 14-05-2015, 09:16
14-05-2015, 09:16

Аперацыя « Школьны двор»

Категория: 6 день

Большую частку свайго часу мы, школьнікі, праводзім у школе. Гэта- наш другі дом.А значыць да яго мы павінны адносіцца як да свайго роднага дома. Свой дом імкнемся прыводзіць да парадку, робім яго ўтульным, прыгожым і не такім як ва ўсіх. Вось і сваю школу, а дакладней, тэрыторыю ля школы, мы прыводзім штогод да парадку, ствараючы пры гэтым розныя рэкрэацыйныя аб’екты, якія дазваляюць лічыць нашу школу не такой як іншыя. Таму і аперацыя”Школьны двор”, у якой удзельнічалі мае аднакласнікі і вучні 8 класа у адным з майскіх дзён, садзейнічала наданню новага выгляду некаторым з гэтых аб’ектаў. Фотаздымкі, зробленыя падчас ажыццяўлення аперацыі, гавораць самі за сябе: прыгажосць і ўтульнасць школьнага двара- ГАРАНТУЕЦЦА...
Школьны рэдактар: Саўко Антон
Фотакарэспандэнт: Лічык Наталля