Новодворская СШ » Мероприятия » Субота добрых спраў адбылася!
  • Дата: 26-09-2016, 08:59
26-09-2016, 08:59

Субота добрых спраў адбылася!

Категория: Мероприятия, Спорт, 6 день

Субота добрых спраў адбылася!(24.09.2016)

У час правядзення акцыі «Сцяжынка ў адзінокі дом» вучні 8-9 класаў разам з педагогам- арганізатарам Саўко Ларысай Яўгеньеўнай наведалі адзінокую пажылую Чарапок Ніну Канстанцінаўну. Вучнямі была аказана дапамога па хатняй гаспадарцы. Яны таксама павіншавалі жанчыну з надыходзячым Днём пажылых людзей, пажадалі моцнага здароўя і падарылі кветку, вырабленую з паперы асабістымі рукамі. Ніна Канстанцінаўна вельмі добрая субяседніца і шмат цікавага расказала дзецям аб сваім жыцці.
Настаўніцай пачатковых класаў Петрулевіч Аленай Іванаўнай з вучнямі 3-5 класаў быў арганізаваны майстар-клас па вырабу падарункаў да Дня пажылых людзей. Дзеці з вялікім задавальненнем рабілі кветкі з каляровай паперы, якімі 1 кастрычніка абавяскова павіншуюць сваіх бабуль.
Вучні 6-7 класаў разам з настаўніцай фізічнай культуры Сікор Вольгай Міхайлаўнай з вялікім захапленнем гулялі ў настольны тэніс. Таксама шматлюдна было на гуртках “Шашки и шахматы” і “З інфарматыкай на ты”.

Субота добрых спраў  адбылася!

Декабрь 2019 (12)
Ноябрь 2019 (33)